X
عکس دکتر فاطمه موسوی

دکتر فاطمه موسوی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه موسوی متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه موسوی نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • مشهد، خیابان عارف2، ساختمان یونس، طبقه فوقانی آزمایشگاه تابان، طبقه اول
 • 0
 • 05138403344
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 116271
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه موسوی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه موسوی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه موسوی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه موسوی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه موسوی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه موسوی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه موسوی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه موسوی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه موسوی به آدرس مشهد، خیابان عارف2، ساختمان یونس، طبقه فوقانی آزمایشگاه تابان، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه موسوی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه موسوی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه موسوی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه موسوی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه موسوی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فاطمه موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه موسوی در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه موسوی کجاست؟

مطب دکتر فاطمه موسوی به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان عارف2، ساختمان یونس، طبقه فوقانی آزمایشگاه تابان، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه موسوی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه موسوی که 0 - 05138403344 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه موسوی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه موسوی، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه موسوی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه موسوی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه موسوی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه موسوی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس