عکس دکتر فاطمه موحد

دکتر فاطمه موحد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه موحد متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه موحد نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شیراز، باغشاه، اردیبهشت غربی، ساختمان آریا، طبقه 4، واحد 11
 • 0
 • 07132343516
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 142059
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه موحد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه موحد

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه موحد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه موحد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه موحد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه موحد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه موحد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه موحد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه موحد به آدرس شیراز، باغشاه، اردیبهشت غربی، ساختمان آریا، طبقه 4، واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه موحد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه موحد تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه موحد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه موحد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه موحد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فاطمه موحد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه موحد در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه موحد کجاست؟

مطب دکتر فاطمه موحد به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، باغشاه، اردیبهشت غربی، ساختمان آریا، طبقه 4، واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه موحد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه موحد که 0 - 07132343516 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه موحد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه موحد، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه موحد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه موحد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه موحد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه موحد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه موحد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس