X
عکس دکتر فاطمه محمدی نسب

دکتر فاطمه محمدی نسب

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه محمدی نسب متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر یزد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه محمدی نسب نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • یزد، خیابان آیت الله کاشانی، جنب پاساژ شهاب، کوچه قریشی
 • 09120972747
 • 0
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 136344
 • یزد

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه محمدی نسب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه محمدی نسب

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه محمدی نسب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه محمدی نسب در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه محمدی نسب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه محمدی نسب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه محمدی نسب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه محمدی نسب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه محمدی نسب به آدرس یزد، خیابان آیت الله کاشانی، جنب پاساژ شهاب، کوچه قریشی، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه محمدی نسب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه محمدی نسب تنها بیماران یزد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه محمدی نسب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در یزد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه محمدی نسب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه محمدی نسب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فاطمه محمدی نسب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه محمدی نسب در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه محمدی نسب کجاست؟

مطب دکتر فاطمه محمدی نسب به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر یزد فعالیت میکند، یزد، خیابان آیت الله کاشانی، جنب پاساژ شهاب، کوچه قریشی واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه محمدی نسب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه محمدی نسب که 09120972747 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه محمدی نسب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه محمدی نسب، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر یزد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه محمدی نسب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه محمدی نسب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه محمدی نسب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه محمدی نسب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه محمدی نسب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس