عکس دکتر فاطمه لطف اله زادگان

دکتر فاطمه لطف اله زادگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه لطف اله زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه لطف اله زادگان نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1
 • 0
 • 02188672300
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 131004
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه لطف اله زادگان

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه لطف اله زادگان

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه لطف اله زادگان را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه لطف اله زادگان ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه لطف اله زادگان، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه لطف اله زادگان چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه لطف اله زادگان، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه لطف اله زادگان انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه لطف اله زادگان رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه لطف اله زادگان تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه لطف اله زادگان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه لطف اله زادگان، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه لطف اله زادگان مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فاطمه لطف اله زادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه لطف اله زادگان در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان کجاست؟

مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، بین خیابان های بابک بهرامی و اسفندیار، ساختمان نگین نیایش، واحد 1 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان که 0 - 02188672300 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه لطف اله زادگان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه لطف اله زادگان، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه لطف اله زادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه لطف اله زادگان

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه لطف اله زادگان کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه لطف اله زادگان امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه لطف اله زادگان فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس