X
عکس دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله

دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • رشت، چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، ساختمان پزشکان جم، طبقه دوم
 • 0
 • 01332111450
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 112288
 • رشت

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله به آدرس رشت، چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، ساختمان پزشکان جم، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله تنها بیماران رشت را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در رشت و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله کجاست؟

مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر رشت فعالیت میکند، رشت، چهار راه گلسار، روبروی داروخانه شبانه روزی گلسار، ساختمان پزشکان جم، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله که 0 - 01332111450 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر رشت با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه علیزاده خلیفه محله فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس