X
عکس دکتر فاطمه عباسی

دکتر فاطمه عباسی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه عباسی متخصص کودکان و نوزادان در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه عباسی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه عباسی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه عباسی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه عباسی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه عباسی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه عباسی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه عباسی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه عباسی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه عباسی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه عباسی به آدرس کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان ایمان، طبقه ۱، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه عباسی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه عباسی تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه عباسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه عباسی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه عباسی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فاطمه عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه عباسی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه عباسی کجاست؟

مطب دکتر فاطمه عباسی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر کازرون فعالیت میکند، کازرون، خیابان سلمان فارسی، کوچه دارالقرآن، ساختمان ایمان، طبقه ۱ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه عباسی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه عباسی که 09173891595 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه عباسی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه عباسی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه عباسی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه عباسی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه عباسی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه عباسی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس