X
عکس دکتر فاطمه شریفی

دکتر فاطمه شریفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه شریفی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه شریفی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک کارآفرین، روبروی بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی آریا
 • 0
 • 07132334210
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)
 • نظام پزشکی: 46752
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه شریفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه شریفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه شریفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه شریفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه شریفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه شریفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه شریفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه شریفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه شریفی به آدرس شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک کارآفرین، روبروی بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی آریا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه شریفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه شریفی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه شریفی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه شریفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه شریفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ انحراف و چشم کودکان (استرابیسم) دریافت کنند.

دکتر فاطمه شریفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه شریفی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه شریفی کجاست؟

مطب دکتر فاطمه شریفی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، بعد از بیمارستان شهید فقیهی، جنب بانک کارآفرین، روبروی بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی آریا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه شریفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه شریفی که 0 - 07132334210 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه شریفی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ انحراف و چشم پزشکی کودکان (استرابیسم)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شریفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه شریفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه شریفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه شریفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه شریفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس