X
عکس دکتر فاطمه شاداب

دکتر فاطمه شاداب

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه شاداب متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه شاداب نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه شاداب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه شاداب

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه شاداب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه شاداب در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه شاداب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه شاداب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه شاداب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه شاداب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه شاداب به آدرس تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، روبه روی کلانتری قلهک، پلاک 158، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه شاداب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه شاداب تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه شاداب به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه شاداب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه شاداب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر فاطمه شاداب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه شاداب در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه شاداب کجاست؟

مطب دکتر فاطمه شاداب به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان شریعتی، خیابان دولت، روبه روی کلانتری قلهک، پلاک 158 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه شاداب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه شاداب که 0 - 02122609027 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه شاداب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه شاداب، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه شاداب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه شاداب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه شاداب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه شاداب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه شاداب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس