عکس دکتر فاطمه سادات جعفری

دکتر فاطمه سادات جعفری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه سادات جعفری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه سادات جعفری نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه اول
 • 0
 • 03432483277
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 124278
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه سادات جعفری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه سادات جعفری

پزشک پرطرفدار
بیش از 64% مراجعین، دکتر فاطمه سادات جعفری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه سادات جعفری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه سادات جعفری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه سادات جعفری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه سادات جعفری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه سادات جعفری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه سادات جعفری به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه سادات جعفری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه سادات جعفری تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه سادات جعفری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه سادات جعفری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه سادات جعفری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر فاطمه سادات جعفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه سادات جعفری در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه سادات جعفری کجاست؟

مطب دکتر فاطمه سادات جعفری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد، کوچه 11بهشتی، ساختمان پزشکان بزرگمهر، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه سادات جعفری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه سادات جعفری که 0 - 03432483277 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه سادات جعفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه سادات جعفری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سادات جعفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه سادات جعفری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه سادات جعفری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه سادات جعفری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه سادات جعفری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس