X
عکس دکتر فاطمه زارعین

دکتر فاطمه زارعین

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه زارعین متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه زارعین نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران. سعادت آباد.نرسیده به میدان بهرود. پاساژ پرواز.طبقه دوم اداری
 • 0
 • 02122094188
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 137190
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه زارعین

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه زارعین

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه زارعین را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه زارعین در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه زارعین، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه زارعین چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه زارعین، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه زارعین انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه زارعین به آدرس تهران. سعادت آباد.نرسیده به میدان بهرود. پاساژ پرواز.طبقه دوم اداری، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه زارعین رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه زارعین تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه زارعین به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه زارعین، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه زارعین مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر فاطمه زارعین در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه زارعین در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه زارعین کجاست؟

مطب دکتر فاطمه زارعین به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران. سعادت آباد.نرسیده به میدان بهرود. پاساژ پرواز.طبقه دوم اداری واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه زارعین، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه زارعین که 0 - 02122094188 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارعین چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه زارعین، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه زارعین می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه زارعین

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه زارعین کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه زارعین امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه زارعین فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس