عکس دکتر فاطمه رحمتی

دکتر فاطمه رحمتی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه رحمتی متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه رحمتی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه همکف، واحد 2
 • 0
 • 03132240967
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 29861
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه رحمتی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه رحمتی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه رحمتی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه رحمتی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه رحمتی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه رحمتی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه رحمتی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه رحمتی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه رحمتی به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه همکف، واحد 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه رحمتی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه رحمتی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه رحمتی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه رحمتی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه رحمتی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر فاطمه رحمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه رحمتی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه رحمتی کجاست؟

مطب دکتر فاطمه رحمتی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، جنب مبل آبنوس، ساختمان آژند، بلوک A، طبقه همکف، واحد 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه رحمتی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه رحمتی که 0 - 03132240967 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمتی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه رحمتی، متخصص جراحی عمومی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه رحمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه رحمتی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه رحمتی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه رحمتی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه رحمتی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس