X
عکس دکتر فاطمه خدامرادی

دکتر فاطمه خدامرادی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه خدامرادی متخصص داخلی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه خدامرادی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴
 • 0
 • 02188552596
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 51909
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه خدامرادی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه خدامرادی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه خدامرادی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه خدامرادی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه خدامرادی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه خدامرادی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه خدامرادی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه خدامرادی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه خدامرادی به آدرس تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه خدامرادی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه خدامرادی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه خدامرادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه خدامرادی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه خدامرادی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر فاطمه خدامرادی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه خدامرادی در زمینه متخصص داخلی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه خدامرادی کجاست؟

مطب دکتر فاطمه خدامرادی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از سه راه عباس اباد، روبروی هتل سیمرغ، پلاک ۲۲۰۴، طبقه اول، واحد ۴ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه خدامرادی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه خدامرادی که 0 - 02188552596 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه خدامرادی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه خدامرادی، متخصص داخلی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خدامرادی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه خدامرادی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه خدامرادی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه خدامرادی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه خدامرادی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس