X
عکس دکتر فاطمه حجری

دکتر فاطمه حجری

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه حجری متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه حجری نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۳، ساختمان مرمر، طبقه ۳
 • 0
 • 07132317123
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 119835
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه حجری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه حجری

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر فاطمه حجری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فاطمه حجری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه حجری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه حجری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه حجری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه حجری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه حجری به آدرس شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۳، ساختمان مرمر، طبقه ۳، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه حجری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه حجری تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه حجری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه حجری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه حجری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر فاطمه حجری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه حجری در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه حجری کجاست؟

مطب دکتر فاطمه حجری به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان زند، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، کوچه ۴۳، ساختمان مرمر، طبقه ۳ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه حجری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه حجری که 0 - 07132317123 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه حجری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه حجری، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه حجری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه حجری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه حجری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه حجری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه حجری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس