X
عکس دکتر فاطمه امیدی فر

دکتر فاطمه امیدی فر

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه امیدی فر متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شهریار و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فاطمه امیدی فر نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2
 • 09350872018
 • 02166220310
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 110900
 • شهریار

نوبت دهی اینترنتی دکتر فاطمه امیدی فر

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فاطمه امیدی فر

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر فاطمه امیدی فر را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر فاطمه امیدی فر در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فاطمه امیدی فر، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فاطمه امیدی فر چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فاطمه امیدی فر، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فاطمه امیدی فر انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فاطمه امیدی فر به آدرس شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فاطمه امیدی فر رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فاطمه امیدی فر تنها بیماران شهریار را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فاطمه امیدی فر به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شهریار و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فاطمه امیدی فر، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فاطمه امیدی فر مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر فاطمه امیدی فر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فاطمه امیدی فر در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فاطمه امیدی فر کجاست؟

مطب دکتر فاطمه امیدی فر به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر شهریار فعالیت میکند، شهریار، خیابان ولیعصر، جنب بانک ملی مرکزی، کوچه آقاجانلو، ساختمان پزشکی مرکزی، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فاطمه امیدی فر، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فاطمه امیدی فر که 09350872018 - 02166220310 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فاطمه امیدی فر چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه امیدی فر، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر شهریار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه امیدی فر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فاطمه امیدی فر

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فاطمه امیدی فر کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فاطمه امیدی فر امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فاطمه امیدی فر فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس