عکس دکتر فائزه نوابی

دکتر فائزه نوابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر فائزه نوابی متخصص کودکان (اطفال) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر فائزه نوابی نوبت بگیرید.

  • کودکان
  • خیابان سیدجمال - بین مسجد فاطمیه وحسینیه جهرمی ها - طبقه دوم تزئینات شیوا
  • 07632243111
  • متخصص کودکان (اطفال)
  • نظام پزشکی: 43227
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر فائزه نوابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر فائزه نوابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 69% مراجعین، دکتر فائزه نوابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 95% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر فائزه نوابی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر فائزه نوابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر فائزه نوابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر فائزه نوابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر فائزه نوابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر فائزه نوابی به آدرس خیابان سیدجمال - بین مسجد فاطمیه وحسینیه جهرمی ها - طبقه دوم تزئینات شیوا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر فائزه نوابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر فائزه نوابی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر فائزه نوابی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان (اطفال)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر فائزه نوابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر فائزه نوابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان (اطفال) دریافت کنند.

دکتر فائزه نوابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر فائزه نوابی در زمینه متخصص کودکان (اطفال)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر فائزه نوابی کجاست؟

مطب دکتر فائزه نوابی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان (اطفال) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، خیابان سیدجمال - بین مسجد فاطمیه وحسینیه جهرمی ها - طبقه دوم تزئینات شیوا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر فائزه نوابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر فائزه نوابی که 07632243111 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر فائزه نوابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فائزه نوابی، متخصص کودکان (اطفال)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر فائزه نوابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر فائزه نوابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر فائزه نوابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر فائزه نوابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر فائزه نوابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس