عکس دکتر غلام حسین محمدی

دکتر غلام حسین محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلام حسین محمدی متخصص ارتوپدی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلام حسین محمدی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان محتشمی یک، پلاک ۶/۶۲، طبقه اول
 • 0
 • 05138445740
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 23197
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلام حسین محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلام حسین محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر غلام حسین محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلام حسین محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلام حسین محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلام حسین محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلام حسین محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلام حسین محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلام حسین محمدی به آدرس مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان محتشمی یک، پلاک ۶/۶۲، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلام حسین محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلام حسین محمدی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلام حسین محمدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلام حسین محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلام حسین محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر غلام حسین محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلام حسین محمدی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلام حسین محمدی کجاست؟

مطب دکتر غلام حسین محمدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان محتشمی یک، پلاک ۶/۶۲، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلام حسین محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلام حسین محمدی که 0 - 05138445740 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلام حسین محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلام حسین محمدی، متخصص ارتوپدی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلام حسین محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلام حسین محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلام حسین محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلام حسین محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلام حسین محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس