X
عکس دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده

دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر گرگان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده نوبت بگیرید.

 • قلب و عروق
 • گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 23، ساختمان ایران زمین، طبقه 2
 • 09358605792
 • 01732353159
 • فوق متخصص جراحی قلب و عروق
 • نظام پزشکی: 51428
 • گرگان

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده به آدرس گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 23، ساختمان ایران زمین، طبقه 2، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده تنها بیماران گرگان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر گرگان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در گرگان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های فوق جراحی قلب و عروق دریافت کنند.

دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده در زمینه فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر گرگان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده کجاست؟

مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده به عنوان یک پزشک فوق متخصص جراحی قلب و عروق در شهر گرگان فعالیت میکند، گرگان، خیابان ولیعصر، عدالت 23، ساختمان ایران زمین، طبقه 2 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده که 09358605792 - 01732353159 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده، فوق متخصص جراحی قلب و عروق، در شهر گرگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلامعلی ریاحی نوکنده فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس