عکس دکتر غلامرضا کلوندی

دکتر غلامرضا کلوندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامرضا کلوندی متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر همدان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلامرضا کلوندی نوبت بگیرید.

 • گوارش و کبد
 • همدان، میدان آرامگاه، ابتدای پیاده راه بوعلی، کوچه نیلی، روبه روی آزمایشگاه فرزان، مرکز پزشکی موج، طبقه اول
 • 09932021272
 • 08132519147
 • متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان
 • نظام پزشکی: 67687
 • همدان

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامرضا کلوندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلامرضا کلوندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر غلامرضا کلوندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلامرضا کلوندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلامرضا کلوندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلامرضا کلوندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلامرضا کلوندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلامرضا کلوندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلامرضا کلوندی به آدرس همدان، میدان آرامگاه، ابتدای پیاده راه بوعلی، کوچه نیلی، روبه روی آزمایشگاه فرزان، مرکز پزشکی موج، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلامرضا کلوندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلامرضا کلوندی تنها بیماران همدان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلامرضا کلوندی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر همدان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در همدان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلامرضا کلوندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلامرضا کلوندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان و فوق بیماری های گوارش و کبد کودکان دریافت کنند.

دکتر غلامرضا کلوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلامرضا کلوندی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر همدان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلامرضا کلوندی کجاست؟

مطب دکتر غلامرضا کلوندی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان در شهر همدان فعالیت میکند، همدان، میدان آرامگاه، ابتدای پیاده راه بوعلی، کوچه نیلی، روبه روی آزمایشگاه فرزان، مرکز پزشکی موج، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلامرضا کلوندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلامرضا کلوندی که 09932021272 - 08132519147 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا کلوندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامرضا کلوندی، متخصص کودکان و نوزادان و فوق متخصص بیماری های گوارش و کبد کودکان، در شهر همدان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلامرضا کلوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلامرضا کلوندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلامرضا کلوندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلامرضا کلوندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلامرضا کلوندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس