عکس دکتر غلامحسین رضاپور

دکتر غلامحسین رضاپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین رضاپور متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلامحسین رضاپور نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبه روی آزمایشگاه مسعود
 • 0
 • 02188784558
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 20497
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین رضاپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلامحسین رضاپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر غلامحسین رضاپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلامحسین رضاپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلامحسین رضاپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین رضاپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین رضاپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلامحسین رضاپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلامحسین رضاپور به آدرس تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبه روی آزمایشگاه مسعود، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلامحسین رضاپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلامحسین رضاپور تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلامحسین رضاپور به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلامحسین رضاپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلامحسین رضاپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر غلامحسین رضاپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلامحسین رضاپور در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلامحسین رضاپور کجاست؟

مطب دکتر غلامحسین رضاپور به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان میرداماد، نرسیده به خیابان ولیعصر، روبه روی آزمایشگاه مسعود واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلامحسین رضاپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلامحسین رضاپور که 0 - 02188784558 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین رضاپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین رضاپور، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین رضاپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلامحسین رضاپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلامحسین رضاپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلامحسین رضاپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلامحسین رضاپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس