X
عکس دکتر غلامحسین خواجه نصیری

دکتر غلامحسین خواجه نصیری

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین خواجه نصیری متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلامحسین خواجه نصیری نوبت بگیرید.

 • زنان و زایمان
 • تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C
 • 0
 • 04133322426
 • متخصص زنان و زایمان و نازایی
 • نظام پزشکی: 5191
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین خواجه نصیری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر غلامحسین خواجه نصیری

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر غلامحسین خواجه نصیری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر غلامحسین خواجه نصیری در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلامحسین خواجه نصیری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین خواجه نصیری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین خواجه نصیری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلامحسین خواجه نصیری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری به آدرس تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلامحسین خواجه نصیری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلامحسین خواجه نصیری تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلامحسین خواجه نصیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلامحسین خواجه نصیری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلامحسین خواجه نصیری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های زنان و زایمان و نازایی دریافت کنند.

دکتر غلامحسین خواجه نصیری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلامحسین خواجه نصیری در زمینه متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری کجاست؟

مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری به عنوان یک پزشک متخصص زنان و زایمان و نازایی در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، ولیعصر، فلکه بارنج، جنب کلانتری 17، مجتمع ولیعصر، طبقه پنجم واحد C واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری که 0 - 04133322426 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین خواجه نصیری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین خواجه نصیری، متخصص زنان و زایمان و نازایی، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین خواجه نصیری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلامحسین خواجه نصیری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلامحسین خواجه نصیری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلامحسین خواجه نصیری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلامحسین خواجه نصیری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس