عکس دکتر غلامحسین احمدزاده

دکتر غلامحسین احمدزاده

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین احمدزاده متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1402/9/9 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر غلامحسین احمدزاده نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد
 • 0
 • 03132205333
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 25108
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر غلامحسین احمدزاده

در حال دریافت اطلاعات...
برای گرفتن نوبت، ابتدا تاریخ سپس ساعت را انتخاب کنید
متاسفانه در حال حاضر نوبت آزاد وجود ندارد

نظر بیماران در مورد دکتر غلامحسین احمدزاده

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر غلامحسین احمدزاده را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر غلامحسین احمدزاده ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر غلامحسین احمدزاده، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین احمدزاده چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر غلامحسین احمدزاده، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر غلامحسین احمدزاده انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر غلامحسین احمدزاده به آدرس اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر غلامحسین احمدزاده رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر غلامحسین احمدزاده تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر غلامحسین احمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر غلامحسین احمدزاده، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر غلامحسین احمدزاده مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر غلامحسین احمدزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر غلامحسین احمدزاده در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر غلامحسین احمدزاده کجاست؟

مطب دکتر غلامحسین احمدزاده به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان آمادگاه، بعد از داروخانه سپاهان، جنب مبل زیبا، بن بست میلاد، مجتمع پزشکی میلاد واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر غلامحسین احمدزاده، از طریق شماره تلفن مطب دکتر غلامحسین احمدزاده که 0 - 03132205333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین احمدزاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر غلامحسین احمدزاده، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر غلامحسین احمدزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر غلامحسین احمدزاده

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر غلامحسین احمدزاده کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر غلامحسین احمدزاده امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر غلامحسین احمدزاده فعال نمیباشد.

Open Popup
X

دکتر غلامحسین احمدزاده

متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

نظر شما به انتخاب دکتر غلامحسین احمدزاده توسط دیگران کمک خواهد کرد.
طراحی سایت در بندرعباس