X
عکس دکتر عیسی خندانی

دکتر عیسی خندانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر عیسی خندانی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عیسی خندانی نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه دوم
 • 0
 • 07132294383
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 16576
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر عیسی خندانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عیسی خندانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر عیسی خندانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر عیسی خندانی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عیسی خندانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عیسی خندانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عیسی خندانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عیسی خندانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عیسی خندانی به آدرس شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عیسی خندانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عیسی خندانی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عیسی خندانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عیسی خندانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عیسی خندانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر عیسی خندانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عیسی خندانی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عیسی خندانی کجاست؟

مطب دکتر عیسی خندانی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، میدان دانشجو، ابتدای ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عیسی خندانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عیسی خندانی که 0 - 07132294383 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عیسی خندانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عیسی خندانی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی خندانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عیسی خندانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عیسی خندانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عیسی خندانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عیسی خندانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس