عکس دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن

دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن

نوبت دهی اینترنتی دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن متخصص داخلی در شهر بابل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • بابل، میدان کشوری، جنب آزمایشگاه فیروزجایی، ساختمان باران، طبقه اول
 • 0
 • 01132289333
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 32115
 • بابل

نوبت دهی اینترنتی دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن به آدرس بابل، میدان کشوری، جنب آزمایشگاه فیروزجایی، ساختمان باران، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن تنها بیماران بابل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر بابل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بابل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن در زمینه متخصص داخلی، در شهر بابل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن کجاست؟

مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر بابل فعالیت میکند، بابل، میدان کشوری، جنب آزمایشگاه فیروزجایی، ساختمان باران، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن که 0 - 01132289333 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن، متخصص داخلی، در شهر بابل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عیسی ابوذرزاده تهمتن فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس