X
عکس دکتر عنایت اله حمزه ای

دکتر عنایت اله حمزه ای

نوبت دهی اینترنتی دکتر عنایت اله حمزه ای متخصص مغز و اعصاب در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر عنایت اله حمزه ای نوبت بگیرید.

  • مغز و اعصاب
  • بندرعباس،چهار راه مرادی - کوچه بانک پارسیان - ساختمان نگین - طبقه دوم
  • 07632247907
  • متخصص مغز و اعصاب
  • نظام پزشکی: 104731
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر عنایت اله حمزه ای

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر عنایت اله حمزه ای

پزشک پرطرفدار
بیش از 89% مراجعین، دکتر عنایت اله حمزه ای را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 89% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
از منشی724 نوبت گرفته
خوبه کار اقای دکتر
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر عنایت اله حمزه ای ، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر عنایت اله حمزه ای چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر عنایت اله حمزه ای ، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر عنایت اله حمزه ای انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر عنایت اله حمزه ای به آدرس بندرعباس،چهار راه مرادی - کوچه بانک پارسیان - ساختمان نگین - طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر عنایت اله حمزه ای رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر عنایت اله حمزه ای تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر عنایت اله حمزه ای به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر عنایت اله حمزه ای ، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر عنایت اله حمزه ای مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر عنایت اله حمزه ای در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر عنایت اله حمزه ای در زمینه متخصص مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر عنایت اله حمزه ای کجاست؟

مطب دکتر عنایت اله حمزه ای به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس،چهار راه مرادی - کوچه بانک پارسیان - ساختمان نگین - طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر عنایت اله حمزه ای ، از طریق شماره تلفن مطب دکتر عنایت اله حمزه ای که 07632247907 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر عنایت اله حمزه ای چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر عنایت اله حمزه ای ، متخصص مغز و اعصاب، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر عنایت اله حمزه ای می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر عنایت اله حمزه ای

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر عنایت اله حمزه ای کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر عنایت اله حمزه ای امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر عنایت اله حمزه ای فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس