X
عکس دکتر علی کرم جان احمدی

دکتر علی کرم جان احمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی کرم جان احمدی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر بندرعباس و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی کرم جان احمدی نوبت بگیرید.

  • جراح کلیه و مجاری ادراری
  • بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نرسیده به چهارراه فاطمیه، روبروی عکاسی ساسان، کوچه بهار، ساختمان زیگورات، طبقه سوم
  • 07632240736
  • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
  • نظام پزشکی: 97662
  • بندرعباس

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی کرم جان احمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی کرم جان احمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 82% مراجعین، دکتر علی کرم جان احمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 96% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی کرم جان احمدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی کرم جان احمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی کرم جان احمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی کرم جان احمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی کرم جان احمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی کرم جان احمدی به آدرس بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نرسیده به چهارراه فاطمیه، روبروی عکاسی ساسان، کوچه بهار، ساختمان زیگورات، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی کرم جان احمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی کرم جان احمدی تنها بیماران بندرعباس را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی کرم جان احمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بندرعباس و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی کرم جان احمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی کرم جان احمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی کرم جان احمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی کرم جان احمدی در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی کرم جان احمدی کجاست؟

مطب دکتر علی کرم جان احمدی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر بندرعباس فعالیت میکند، بندرعباس، خیابان اسدآبادی، نرسیده به چهارراه فاطمیه، روبروی عکاسی ساسان، کوچه بهار، ساختمان زیگورات، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی کرم جان احمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی کرم جان احمدی که 07632240736 - میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی کرم جان احمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی کرم جان احمدی، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر بندرعباس با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی کرم جان احمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی کرم جان احمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی کرم جان احمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی کرم جان احمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی کرم جان احمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس