عکس دکتر علی مکارمی

دکتر علی مکارمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مکارمی متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) در شهر بابل و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی مکارمی نوبت بگیرید.

 • چشم پزشک
 • بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه سوم
 • 0
 • 01132288994
 • متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)
 • نظام پزشکی: 66141
 • بابل

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مکارمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی مکارمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی مکارمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی مکارمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی مکارمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی مکارمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی مکارمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی مکارمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی مکارمی به آدرس بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی مکارمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی مکارمی تنها بیماران بابل را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی مکارمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر بابل مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در بابل و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی مکارمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی مکارمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های چشم و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) دریافت کنند.

دکتر علی مکارمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی مکارمی در زمینه متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر بابل فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی مکارمی کجاست؟

مطب دکتر علی مکارمی به عنوان یک پزشک متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین) در شهر بابل فعالیت میکند، بابل، میدان کشوری، سرداران4، ساختمان پزشکان مهر، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی مکارمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی مکارمی که 0 - 01132288994 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی مکارمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی مکارمی، متخصص چشم پزشکی و فلوشیپ شبکیه (ویتره و رتین)، در شهر بابل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی مکارمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی مکارمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی مکارمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی مکارمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی مکارمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس