عکس دکتر علی مقدمی

دکتر علی مقدمی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مقدمی متخصص جراحی عمومی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی مقدمی نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • کرمان، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه سوم
 • 0
 • 03432460716
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 37527
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مقدمی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی مقدمی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی مقدمی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی مقدمی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی مقدمی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی مقدمی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی مقدمی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی مقدمی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی مقدمی به آدرس کرمان، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه سوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی مقدمی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی مقدمی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی مقدمی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی مقدمی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علی مقدمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی مقدمی در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی مقدمی کجاست؟

مطب دکتر علی مقدمی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، بلوار جهاد، ساختمان پزشکان مادر، طبقه سوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی مقدمی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی مقدمی که 0 - 03432460716 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی مقدمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی مقدمی، متخصص جراحی عمومی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی مقدمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی مقدمی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی مقدمی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی مقدمی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی مقدمی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس