X
عکس دکتر علی مشهدی

دکتر علی مشهدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مشهدی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی مشهدی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29
 • 0
 • 05138402326
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 35782
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی مشهدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی مشهدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی مشهدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی مشهدی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی مشهدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی مشهدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی مشهدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی مشهدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی مشهدی به آدرس مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی مشهدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی مشهدی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی مشهدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی مشهدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی مشهدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علی مشهدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی مشهدی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی مشهدی کجاست؟

مطب دکتر علی مشهدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمدآباد، عارف 5، پلاک 29 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی مشهدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی مشهدی که 0 - 05138402326 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی مشهدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی مشهدی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی مشهدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی مشهدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی مشهدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی مشهدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی مشهدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس