X
عکس دکتر علی محمد فخر یاسری

دکتر علی محمد فخر یاسری

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی محمد فخر یاسری متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی محمد فخر یاسری نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • تهران، خیابان امام خمینی ره، انتهای خیابان جیحون، خیابان حسام الدین، خیابان کاظمی، خیابان صفر، پلاک 18، درمانگاه به آور
 • 0
 • 02155767549
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 140082
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی محمد فخر یاسری

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی محمد فخر یاسری

پزشک پرطرفدار
بیش از 100% مراجعین، دکتر علی محمد فخر یاسری را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی محمد فخر یاسری ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی محمد فخر یاسری، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی محمد فخر یاسری چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی محمد فخر یاسری، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی محمد فخر یاسری انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی محمد فخر یاسری به آدرس تهران، خیابان امام خمینی ره، انتهای خیابان جیحون، خیابان حسام الدین، خیابان کاظمی، خیابان صفر، پلاک 18، درمانگاه به آور، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی محمد فخر یاسری رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی محمد فخر یاسری تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی محمد فخر یاسری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی محمد فخر یاسری، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی محمد فخر یاسری مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی محمد فخر یاسری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی محمد فخر یاسری در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی محمد فخر یاسری کجاست؟

مطب دکتر علی محمد فخر یاسری به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، خیابان امام خمینی ره، انتهای خیابان جیحون، خیابان حسام الدین، خیابان کاظمی، خیابان صفر، پلاک 18، درمانگاه به آور واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی محمد فخر یاسری، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی محمد فخر یاسری که 0 - 02155767549 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی محمد فخر یاسری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی محمد فخر یاسری، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمد فخر یاسری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی محمد فخر یاسری

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی محمد فخر یاسری کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی محمد فخر یاسری امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی محمد فخر یاسری فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس