X
عکس دکتر علی محمدی

دکتر علی محمدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی محمدی متخصص داخلی در شهر کازرون و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی محمدی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • کوهچنار، قایمیه، بلوار امام خمینی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب مجتمع پزشکی پارسا
 • 09337223288
 • 0
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 60108
 • کازرون

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی محمدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی محمدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی محمدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی محمدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی محمدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی محمدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی محمدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی محمدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی محمدی به آدرس کوهچنار، قایمیه، بلوار امام خمینی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب مجتمع پزشکی پارسا، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی محمدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی محمدی تنها بیماران کازرون را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر کازرون مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کازرون و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی محمدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی محمدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علی محمدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی محمدی در زمینه متخصص داخلی، در شهر کازرون فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی محمدی کجاست؟

مطب دکتر علی محمدی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر کازرون فعالیت میکند، کوهچنار، قایمیه، بلوار امام خمینی، ابتدای خیابان هفت تیر، جنب مجتمع پزشکی پارسا واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی محمدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی محمدی که 09337223288 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی محمدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی محمدی، متخصص داخلی، در شهر کازرون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی محمدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی محمدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی محمدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی محمدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی محمدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس