عکس دکتر علی لسانی

دکتر علی لسانی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی لسانی متخصص کودکان و نوزادان در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی لسانی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی لسانی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی لسانی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی لسانی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی لسانی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی لسانی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی لسانی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی لسانی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی لسانی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی لسانی به آدرس قم، ابتدای خیابان امام، جنب بانک صادرات، ساختمان نخل، طبقه ۲، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی لسانی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی لسانی تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی لسانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی لسانی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی لسانی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های کودکان و نوزادان دریافت کنند.

دکتر علی لسانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی لسانی در زمینه متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی لسانی کجاست؟

مطب دکتر علی لسانی به عنوان یک پزشک متخصص کودکان و نوزادان در شهر قم فعالیت میکند، قم، ابتدای خیابان امام، جنب بانک صادرات، ساختمان نخل، طبقه ۲ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی لسانی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی لسانی که 0 - 02536605445 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی لسانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی لسانی، متخصص کودکان و نوزادان، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی لسانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی لسانی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی لسانی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی لسانی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی لسانی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس