عکس دکتر علی عندلیب

دکتر علی عندلیب

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی عندلیب متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/2 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی عندلیب نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه شهریار، مجتمع پزشکی مجید
 • 0
 • 03132240945
 • متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 84499
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی عندلیب

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی عندلیب

پزشک پرطرفدار
بیش از 55% مراجعین، دکتر علی عندلیب را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی عندلیب ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی عندلیب، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی عندلیب چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی عندلیب، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی عندلیب انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی عندلیب به آدرس اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه شهریار، مجتمع پزشکی مجید، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی عندلیب رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی عندلیب تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی عندلیب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی عندلیب، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی عندلیب مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر علی عندلیب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی عندلیب در زمینه متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی عندلیب کجاست؟

مطب دکتر علی عندلیب به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان شمس آبادی، جنب بیمارستان سینا، کوچه شهریار، مجتمع پزشکی مجید واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی عندلیب، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی عندلیب که 0 - 03132240945 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی عندلیب چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی عندلیب، متخصص ارتوپدی و فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی عندلیب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی عندلیب

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی عندلیب کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی عندلیب امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی عندلیب فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس