عکس دکتر علی شهابی

دکتر علی شهابی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی شهابی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/7 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی شهابی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، سعادت آباد، تقاطع سرو غربی با شهید پاکنژاد، بالای بانک گردشگری، طبق دوم، پلاک ۷۹
 • 0
 • 02122352900
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 74622
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی شهابی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی شهابی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی شهابی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی شهابی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی شهابی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی شهابی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی شهابی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی شهابی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی شهابی به آدرس تهران، سعادت آباد، تقاطع سرو غربی با شهید پاکنژاد، بالای بانک گردشگری، طبق دوم، پلاک ۷۹، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی شهابی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی شهابی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی شهابی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی شهابی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی شهابی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر علی شهابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی شهابی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی شهابی کجاست؟

مطب دکتر علی شهابی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، سعادت آباد، تقاطع سرو غربی با شهید پاکنژاد، بالای بانک گردشگری، طبق دوم، پلاک ۷۹ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی شهابی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی شهابی که 0 - 02122352900 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی شهابی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی شهابی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی شهابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی شهابی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی شهابی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی شهابی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی شهابی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس