X
عکس دکتر علی سعیدی

دکتر علی سعیدی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی سعیدی متخصص ارتوپدی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی سعیدی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمان، چهارراه طهماسب آباد (سمیه)، کوچه شهید بهشتی ۱۱، ساختمان زکریا، طبقه دوم
 • 0
 • 03432459363
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 136633
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی سعیدی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی سعیدی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی سعیدی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی سعیدی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی سعیدی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی سعیدی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی سعیدی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی سعیدی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی سعیدی به آدرس کرمان، چهارراه طهماسب آباد (سمیه)، کوچه شهید بهشتی ۱۱، ساختمان زکریا، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی سعیدی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی سعیدی تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی سعیدی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی سعیدی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر علی سعیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی سعیدی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی سعیدی کجاست؟

مطب دکتر علی سعیدی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، چهارراه طهماسب آباد (سمیه)، کوچه شهید بهشتی ۱۱، ساختمان زکریا، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی سعیدی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی سعیدی که 0 - 03432459363 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی سعیدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی سعیدی، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی سعیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی سعیدی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی سعیدی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی سعیدی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی سعیدی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس