X
عکس دکتر علی زینلی

دکتر علی زینلی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی زینلی متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تجریش و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی زینلی نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • تجریش، خيابان مطهرى، نرسيده به خيابان جم(فجر)، ساختمان كوه نور، طبقه اول
 • 0
 • 02188863035
 • متخصص جراحی مغز و اعصاب
 • نظام پزشکی: 71352
 • تجریش

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی زینلی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی زینلی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی زینلی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی زینلی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی زینلی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی زینلی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی زینلی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی زینلی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی زینلی به آدرس تجریش، خيابان مطهرى، نرسيده به خيابان جم(فجر)، ساختمان كوه نور، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی زینلی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی زینلی تنها بیماران تجریش را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی زینلی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تجریش مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تجریش و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی زینلی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی زینلی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی مغز و اعصاب دریافت کنند.

دکتر علی زینلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی زینلی در زمینه متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تجریش فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی زینلی کجاست؟

مطب دکتر علی زینلی به عنوان یک پزشک متخصص جراحی مغز و اعصاب در شهر تجریش فعالیت میکند، تجریش، خيابان مطهرى، نرسيده به خيابان جم(فجر)، ساختمان كوه نور، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی زینلی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی زینلی که 0 - 02188863035 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی زینلی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی زینلی، متخصص جراحی مغز و اعصاب، در شهر تجریش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی زینلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی زینلی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی زینلی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی زینلی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی زینلی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس