X
عکس دکتر علی رونقی

دکتر علی رونقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی رونقی دکترای کایروپراکتیک در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/23 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی رونقی نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی رونقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی رونقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی رونقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی رونقی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی رونقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی رونقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی رونقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی رونقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی رونقی به آدرس شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی رونقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی رونقی تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی رونقی به عنوان یک پزشک دکترای کایروپراکتیک، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی رونقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی رونقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های دکترای کایروپراکتیک دریافت کنند.

دکتر علی رونقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی رونقی در زمینه دکترای کایروپراکتیک، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی رونقی کجاست؟

مطب دکتر علی رونقی به عنوان یک پزشک دکترای کایروپراکتیک در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز خیابان قصردشت رحمت آباد روبروی مسجد الرجا ساختمان پزشکی حکیم طبقه 4 واحد 11 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی رونقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی رونقی که 0 - 07136279656 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی رونقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی رونقی، دکترای کایروپراکتیک، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی رونقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی رونقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی رونقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی رونقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی رونقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس