X
عکس دکتر علی رفیعی

دکتر علی رفیعی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی رفیعی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی رفیعی نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تهران، پونک، بولوار شهید میرزا بابایی، پلاک 58، جنب داروخانه دکتر اکبری، طبقه اول
 • 0
 • 02144627311
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 95165
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی رفیعی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی رفیعی

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی رفیعی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی رفیعی در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی رفیعی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی رفیعی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی رفیعی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی رفیعی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی رفیعی به آدرس تهران، پونک، بولوار شهید میرزا بابایی، پلاک 58، جنب داروخانه دکتر اکبری، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی رفیعی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی رفیعی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی رفیعی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی رفیعی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر علی رفیعی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی رفیعی در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی رفیعی کجاست؟

مطب دکتر علی رفیعی به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، پونک، بولوار شهید میرزا بابایی، پلاک 58، جنب داروخانه دکتر اکبری، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی رفیعی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی رفیعی که 0 - 02144627311 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی رفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی رفیعی، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی رفیعی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی رفیعی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی رفیعی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی رفیعی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی رفیعی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس