عکس دکتر علی حسین پورفیضی

دکتر علی حسین پورفیضی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی حسین پورفیضی متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی حسین پورفیضی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • اصفهان، خیابان توحید میانی، پایین از پارکینگ طبقاتی، روبه روی بانک سامان، ساختمان تندیس
 • 09038733700
 • 0
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 130833
 • اصفهان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی حسین پورفیضی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی حسین پورفیضی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی حسین پورفیضی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی حسین پورفیضی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی حسین پورفیضی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی حسین پورفیضی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی حسین پورفیضی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی حسین پورفیضی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی حسین پورفیضی به آدرس اصفهان، خیابان توحید میانی، پایین از پارکینگ طبقاتی، روبه روی بانک سامان، ساختمان تندیس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی حسین پورفیضی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی حسین پورفیضی تنها بیماران اصفهان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی حسین پورفیضی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در اصفهان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی حسین پورفیضی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی حسین پورفیضی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر علی حسین پورفیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی حسین پورفیضی در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی حسین پورفیضی کجاست؟

مطب دکتر علی حسین پورفیضی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر اصفهان فعالیت میکند، اصفهان، خیابان توحید میانی، پایین از پارکینگ طبقاتی، روبه روی بانک سامان، ساختمان تندیس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی حسین پورفیضی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی حسین پورفیضی که 09038733700 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی حسین پورفیضی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی حسین پورفیضی، متخصص ارتوپدی، در شهر اصفهان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی حسین پورفیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی حسین پورفیضی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی حسین پورفیضی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی حسین پورفیضی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی حسین پورفیضی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس