X
عکس دکتر علی تحویلدار

دکتر علی تحویلدار

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی تحویلدار متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی تحویلدار نوبت بگیرید.

 • جراح کلیه و مجاری ادراری
 • بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE
 • 0
 • 02532405050
 • متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)
 • نظام پزشکی: 44371
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی تحویلدار

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی تحویلدار

پزشک پرطرفدار
بیش از 73% مراجعین، دکتر علی تحویلدار را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 94% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی تحویلدار ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی تحویلدار، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی تحویلدار چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی تحویلدار، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی تحویلدار انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی تحویلدار به آدرس بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی تحویلدار رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی تحویلدار تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی تحویلدار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی تحویلدار، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی تحویلدار مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی تحویلدار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی تحویلدار در زمینه متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی تحویلدار کجاست؟

مطب دکتر علی تحویلدار به عنوان یک پزشک متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در شهر قم فعالیت میکند، بلوار جمهوری-بلوار محدود نژاد-نبش شهید عراقی-شهر پزشکان—طبقه نهم-واحدE واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی تحویلدار، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی تحویلدار که 0 - 02532405050 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی تحویلدار چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی تحویلدار، متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی تحویلدار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی تحویلدار

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی تحویلدار کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی تحویلدار امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی تحویلدار فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس