عکس دکتر علی بزم

دکتر علی بزم

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی بزم متخصص جراحی عمومی در شهر قم و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/2/31 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی بزم نوبت بگیرید.

 • جراح عمومی
 • قم، میدان، سعیدی، کوچه ۱ ( خیابان هفت تیر)، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه دوم
 • 0
 • 02536505494
 • متخصص جراحی عمومی
 • نظام پزشکی: 67253
 • قم

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی بزم

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی بزم

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی بزم را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی بزم ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی بزم، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی بزم چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی بزم، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی بزم انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی بزم به آدرس قم، میدان، سعیدی، کوچه ۱ ( خیابان هفت تیر)، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه دوم، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی بزم رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی بزم تنها بیماران قم را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی بزم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی، در شهر قم مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در قم و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی بزم، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی بزم مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های جراحی عمومی دریافت کنند.

دکتر علی بزم در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی بزم در زمینه متخصص جراحی عمومی، در شهر قم فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی بزم کجاست؟

مطب دکتر علی بزم به عنوان یک پزشک متخصص جراحی عمومی در شهر قم فعالیت میکند، قم، میدان، سعیدی، کوچه ۱ ( خیابان هفت تیر)، ساختمان پزشکان میلاد، طبقه دوم واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی بزم، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی بزم که 0 - 02536505494 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی بزم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی بزم، متخصص جراحی عمومی، در شهر قم با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی بزم می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی بزم

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی بزم کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی بزم امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی بزم فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس