X
عکس دکتر علی ایمانپور

دکتر علی ایمانپور

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی ایمانپور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تبریز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی ایمانپور نوبت بگیرید.

 • روانپزشک
 • تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبه روی اداره پست، نرسیده به پاستور، کلینیک بزرگمهر
 • 0
 • 04135415282
 • متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)
 • نظام پزشکی: 91902
 • تبریز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی ایمانپور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی ایمانپور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی ایمانپور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی ایمانپور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی ایمانپور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی ایمانپور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی ایمانپور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی ایمانپور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی ایمانپور به آدرس تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبه روی اداره پست، نرسیده به پاستور، کلینیک بزرگمهر، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی ایمانپور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی ایمانپور تنها بیماران تبریز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی ایمانپور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تبریز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تبریز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی ایمانپور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی ایمانپور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های اعصاب و روان (روانپزشکی) دریافت کنند.

دکتر علی ایمانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی ایمانپور در زمینه متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تبریز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی ایمانپور کجاست؟

مطب دکتر علی ایمانپور به عنوان یک پزشک متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در شهر تبریز فعالیت میکند، تبریز، خیابان ارتش جنوبی، روبه روی اداره پست، نرسیده به پاستور، کلینیک بزرگمهر واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی ایمانپور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی ایمانپور که 0 - 04135415282 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی ایمانپور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی ایمانپور، متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)، در شهر تبریز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی ایمانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی ایمانپور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی ایمانپور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی ایمانپور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی ایمانپور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس