X
عکس دکتر علی اکبر کیخا

دکتر علی اکبر کیخا

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر کیخا متخصص ارتوپدی در شهر کرمان و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اکبر کیخا نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول
 • 09133986864
 • 0
 • متخصص ارتوپدی
 • نظام پزشکی: 91096
 • کرمان

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر کیخا

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اکبر کیخا

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اکبر کیخا را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اکبر کیخا ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اکبر کیخا، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر کیخا چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر کیخا، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اکبر کیخا انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اکبر کیخا به آدرس کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اکبر کیخا رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اکبر کیخا تنها بیماران کرمان را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اکبر کیخا به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در کرمان و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اکبر کیخا، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اکبر کیخا مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر علی اکبر کیخا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اکبر کیخا در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اکبر کیخا کجاست؟

مطب دکتر علی اکبر کیخا به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر کرمان فعالیت میکند، کرمان، خیابان استقلال، روبروی بیمارستان سیدالشهدا، ساختمان پزشکان حکیم، طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اکبر کیخا، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر کیخا که 09133986864 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر کیخا چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر کیخا، متخصص ارتوپدی، در شهر کرمان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر کیخا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اکبر کیخا

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اکبر کیخا کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اکبر کیخا امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اکبر کیخا فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس