X
عکس دکتر علی اکبر کدیور

دکتر علی اکبر کدیور

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر کدیور متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اکبر کدیور نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • شیراز، خیابان حر، نرسیده به چهاراه باغتخت، طبقه فوقانی داروخانه تخت طاووس
 • 0
 • 07132288166
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 51076
 • شیراز

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر کدیور

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اکبر کدیور

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اکبر کدیور را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اکبر کدیور ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اکبر کدیور، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر کدیور چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر کدیور، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اکبر کدیور انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اکبر کدیور به آدرس شیراز، خیابان حر، نرسیده به چهاراه باغتخت، طبقه فوقانی داروخانه تخت طاووس، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اکبر کدیور رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اکبر کدیور تنها بیماران شیراز را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اکبر کدیور به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در شیراز و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اکبر کدیور، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اکبر کدیور مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی اکبر کدیور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اکبر کدیور در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اکبر کدیور کجاست؟

مطب دکتر علی اکبر کدیور به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز فعالیت میکند، شیراز، خیابان حر، نرسیده به چهاراه باغتخت، طبقه فوقانی داروخانه تخت طاووس واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اکبر کدیور، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر کدیور که 0 - 07132288166 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر کدیور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر کدیور، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر شیراز با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر کدیور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اکبر کدیور

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اکبر کدیور کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اکبر کدیور امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اکبر کدیور فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس