X
عکس دکتر علی اکبر صادقی

دکتر علی اکبر صادقی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر صادقی متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اکبر صادقی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • مشهد، احمداباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه اول
 • 0
 • 05138409291
 • متخصص گوش، حلق و بینی
 • نظام پزشکی: 103794
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبر صادقی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اکبر صادقی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اکبر صادقی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اکبر صادقی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اکبر صادقی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر صادقی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اکبر صادقی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اکبر صادقی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اکبر صادقی به آدرس مشهد، احمداباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه اول، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اکبر صادقی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اکبر صادقی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اکبر صادقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اکبر صادقی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اکبر صادقی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر علی اکبر صادقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اکبر صادقی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اکبر صادقی کجاست؟

مطب دکتر علی اکبر صادقی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، احمداباد، عارف، نبش عارف 5، ساختمان 17 طبقه اول واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اکبر صادقی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر صادقی که 0 - 05138409291 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر صادقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبر صادقی، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبر صادقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اکبر صادقی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اکبر صادقی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اکبر صادقی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اکبر صادقی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس