X
عکس دکتر علی اکبرنژاد

دکتر علی اکبرنژاد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبرنژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اکبرنژاد نوبت بگیرید.

 • مغز و اعصاب
 • مشهد، چهارراه دکترا، روبروی پارکینگ طبقاتی، نبش ابن سینا 7، ساختمان سینا، طبقه همکف
 • 0
 • 05138524913
 • متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)
 • نظام پزشکی: 71568
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اکبرنژاد

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اکبرنژاد

پزشک پرطرفدار
بیش از 34% مراجعین، دکتر علی اکبرنژاد را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 91% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اکبرنژاد ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اکبرنژاد، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اکبرنژاد چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اکبرنژاد، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اکبرنژاد انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اکبرنژاد به آدرس مشهد، چهارراه دکترا، روبروی پارکینگ طبقاتی، نبش ابن سینا 7، ساختمان سینا، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اکبرنژاد رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اکبرنژاد تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اکبرنژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اکبرنژاد، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اکبرنژاد مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های مغز و اعصاب (نورولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی اکبرنژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اکبرنژاد در زمینه متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اکبرنژاد کجاست؟

مطب دکتر علی اکبرنژاد به عنوان یک پزشک متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، چهارراه دکترا، روبروی پارکینگ طبقاتی، نبش ابن سینا 7، ساختمان سینا، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اکبرنژاد، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اکبرنژاد که 0 - 05138524913 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اکبرنژاد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اکبرنژاد، متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اکبرنژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اکبرنژاد

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اکبرنژاد کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اکبرنژاد امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اکبرنژاد فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس