X
عکس دکتر علی اوسط لطفی

دکتر علی اوسط لطفی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اوسط لطفی متخصص داخلی در شهر مشهد و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اوسط لطفی نوبت بگیرید.

 • داخلی
 • مشهد، خیابان طلاب، بین وحید 5 و 7، روبروی بیمارستان هاشمی نژاد، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان وحید
 • 0
 • 05132787185
 • متخصص داخلی
 • نظام پزشکی: 78263
 • مشهد

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اوسط لطفی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اوسط لطفی

پزشک پرطرفدار
بیش از 70% مراجعین، دکتر علی اوسط لطفی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اوسط لطفی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اوسط لطفی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اوسط لطفی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اوسط لطفی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اوسط لطفی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اوسط لطفی به آدرس مشهد، خیابان طلاب، بین وحید 5 و 7، روبروی بیمارستان هاشمی نژاد، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان وحید، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اوسط لطفی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اوسط لطفی تنها بیماران مشهد را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اوسط لطفی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی، در شهر مشهد مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در مشهد و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اوسط لطفی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اوسط لطفی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های داخلی دریافت کنند.

دکتر علی اوسط لطفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اوسط لطفی در زمینه متخصص داخلی، در شهر مشهد فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اوسط لطفی کجاست؟

مطب دکتر علی اوسط لطفی به عنوان یک پزشک متخصص داخلی در شهر مشهد فعالیت میکند، مشهد، خیابان طلاب، بین وحید 5 و 7، روبروی بیمارستان هاشمی نژاد، جنب بانک انصار، ساختمان پزشکان وحید واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اوسط لطفی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اوسط لطفی که 0 - 05132787185 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اوسط لطفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اوسط لطفی، متخصص داخلی، در شهر مشهد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اوسط لطفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اوسط لطفی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اوسط لطفی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اوسط لطفی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اوسط لطفی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس