عکس دکتر علی اصغر کمالی

دکتر علی اصغر کمالی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر کمالی متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/1/26 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر کمالی نوبت بگیرید.

 • ارتوپد
 • تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، نبش کوچه ذاکری، پلاک 405، طبقه همکف
 • 0
 • 02188895391
 • متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات
 • نظام پزشکی: 21478
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر کمالی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر کمالی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اصغر کمالی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 20% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اصغر کمالی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر کمالی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر کمالی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر کمالی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر کمالی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر کمالی به آدرس تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، نبش کوچه ذاکری، پلاک 405، طبقه همکف، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر کمالی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر کمالی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر کمالی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر کمالی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر کمالی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی و فوق جراحی ستون فقرات دریافت کنند.

دکتر علی اصغر کمالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر کمالی در زمینه متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر کمالی کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر کمالی به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، بلوار کشاورز، خیابان فلسطین، نبش کوچه ذاکری، پلاک 405، طبقه همکف واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر کمالی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر کمالی که 0 - 02188895391 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر کمالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر کمالی، متخصص ارتوپدی و فوق متخصص جراحی ستون فقرات، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر کمالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر کمالی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر کمالی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر کمالی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر کمالی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس