X
عکس دکتر علی اصغر پیوندی

دکتر علی اصغر پیوندی

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر پیوندی متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/6 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر پیوندی نوبت بگیرید.

 • گوش و حلق و بینی
 • تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، روبروی پارک شریعتی، ساختمان پاستور، طبقه دوم، واحد ٣٢
 • 0
 • 02122864678
 • متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)
 • نظام پزشکی: 28163
 • تهران

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر پیوندی

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر پیوندی

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اصغر پیوندی را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اصغر پیوندی ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر پیوندی، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
 • میزان معطلی
 • هزینه های درمان
 • برخورد مناسب
 • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر پیوندی چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر پیوندی، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر پیوندی انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر پیوندی به آدرس تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، روبروی پارک شریعتی، ساختمان پاستور، طبقه دوم، واحد ٣٢، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر پیوندی رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر پیوندی تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر پیوندی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر پیوندی، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر پیوندی مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) دریافت کنند.

دکتر علی اصغر پیوندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر پیوندی در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر پیوندی کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر پیوندی به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) در شهر تهران فعالیت میکند، تهران، شریعتی، بالاتر از سیدخندان، روبروی پارک شریعتی، ساختمان پاستور، طبقه دوم، واحد ٣٢ واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر پیوندی، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر پیوندی که 0 - 02122864678 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر پیوندی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر پیوندی، متخصص گوش، حلق و بینی و فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی)، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر پیوندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر پیوندی

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر پیوندی کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر پیوندی امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر پیوندی فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس