عکس دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه متخصص ارتوپدی در شهر و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/3/1 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

پزشک پرطرفدار
بیش از 20% مراجعین، دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 100% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
تا بحال هیچ نظری برای دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه ثبت نشده است.
شما اولین نفر باشید
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه به آدرس ، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه تنها بیماران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی، در شهر مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های ارتوپدی دریافت کنند.

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه در زمینه متخصص ارتوپدی، در شهر فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه به عنوان یک پزشک متخصص ارتوپدی در شهر فعالیت میکند، واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه که 0 - 0 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه، متخصص ارتوپدی، در شهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر معصومی پرشکوه فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس