X
عکس دکتر علی اصغر دوست

دکتر علی اصغر دوست

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر دوست متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران و اطلاعات تماس مطب ایشان در این صفحه وجود دارد. شما با استفاده از تقویم زیر در صورت وجود نوبت آزاد میتوانید برای امروز 1403/4/29 نوبت رزرو کنید یا در تاریخ و ساعت مورد نظر خود از دکتر علی اصغر دوست نوبت بگیرید.

نوبت دهی اینترنتی دکتر علی اصغر دوست

در حال دریافت اطلاعات...

نظر بیماران در مورد دکتر علی اصغر دوست

پزشک پرطرفدار
بیش از 90% مراجعین، دکتر علی اصغر دوست را پیشنهاد کرده اند.
برخورد مناسب
بیش از 90% مراجعین، از نحوه برخورد رضایت داشته اند.
نظرهای ثبت شده درمورد دکتر علی اصغر دوست در حال تایید میباشد.
با ثبت امتیاز و نظر خود درباره‌ی دکتر علی اصغر دوست، به دیگران در انتخاب این پزشک کمک کنید.
  • میزان معطلی
  • هزینه های درمان
  • برخورد مناسب
  • توضیح روال درمان

گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر دوست چگونه است؟

برای گرفتن نوبت از دکتر علی اصغر دوست، ابتدا باید از طریق تقویم بالا، تاریخ و ساعت مورد نظر خود را برای ملاقات با دکتر علی اصغر دوست انتخاب کنید. سپس در مرحله بعدی، اطلاعات فردی و اطلاعات تماس خود شامل نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد ملی را در فرم مربوطه وارد کنید. توصیه می‌کنیم که برای راحتی بیشتر و جلوگیری از اشتباه در وارد کردن اطلاعات، از امکان ثبت نام و ورود به حساب کاربری خود در سایت استفاده کنید. با ایجاد حساب کاربری، می‌توانید اطلاعات تماس و پزشکان مورد علاقه خود را به راحتی ذخیره کرده و در مراحل بعدی نوبت دهی، به سرعت اطلاعات خود را وارد کنید. لطفاً توجه داشته باشید که در صورت عدم حضور در موعد مقرر در مطب دکتر علی اصغر دوست به آدرس تهران خیابان میرداماد جنب ساختمان اسکان پلاک 367، نوبت شما باطل خواهد شد و باید مجدداً نوبت جدیدی برای دکتر علی اصغر دوست رزرو کنید. همچنین، برای هرگونه تغییر در نوبت خود، می‌توانید با تماس با مرکز پشتیبانی سایت، درخواست خود را ثبت کنید.

آیا دکتر علی اصغر دوست تنها بیماران تهران را پذیرش میکند؟

خیر، باتوجه به اینکه دکتر علی اصغر دوست به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران مشغول به فعالیت است اما از بیمارانی که در تهران و سایر شهرهای استان و حتی سراسر کشور زندگی می‌کنند را پذیرش میکند. برای تعیین وقت ویزیت با دکتر علی اصغر دوست، بیماران می‌توانند از طریق سایت اینترنتی نوبت‌دهی منشی724 نوبت خود را رزرو کنند. به این ترتیب، بیماران از هر نقطه‌ای از کشور می‌توانند با دکتر علی اصغر دوست مشاوره و درمان در زمینه بیماری‌های گوش، حلق و بینی دریافت کنند.

دکتر علی اصغر دوست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟

دکتر علی اصغر دوست در زمینه متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران فعالیت میکند و با نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.

آدرس مطب دکتر علی اصغر دوست کجاست؟

مطب دکتر علی اصغر دوست به عنوان یک پزشک متخصص گوش، حلق و بینی در شهر تهران فعالیت میکند، تهران خیابان میرداماد جنب ساختمان اسکان پلاک 367 واقع شده است. بیماران گرامی بهتر است قبل از مراجعه به مطب دکتر علی اصغر دوست، از طریق شماره تلفن مطب دکتر علی اصغر دوست که 0 - 02188659648 میباشد تماس حاصل فرمایند.

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر دوست چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی اصغر دوست، متخصص گوش، حلق و بینی، در شهر تهران با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. که با مراجعه به پروفایل دکتر علی اصغر دوست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.

شرایط پذیرش در مطب دکتر علی اصغر دوست

در حال حاضر بیماران گرامی میتوانند بدون محدودیت از طریق سایت منشی724 اقدام به دریافت نوبت از دکتر علی اصغر دوست کنند تا براساس زمانبندی مشخص شده پذیرش صورت گیرد.

ارسال آزمایش به دکتر علی اصغر دوست امکان پذیر است؟

خیر، در حال حاضر خدمات ارسال آزمایش بصورت آنلاین به دکتر علی اصغر دوست فعال نمیباشد.

X
لطفا توجه نمایید، اکنون زمان دقیق معاینه مشخص نمیشود و ممکن است آخر وقت باشد.
اگر کد دارید آن را وارد کنید، در غیر این صورت اولین نوبت آزاد بعدی را انتخاب کنید.
طراحی سایت در بندرعباس